Igor Matanovic pogodio za St. Pauli

Jos jedan mladi nogometas, kotorvaroskog porijekla, zapocinje karijeru u drugoligaskom njemackom klubu St. Pauli. Igor Matanovic je rođen u Hamburgu, 31.3.2003, ali nakon progonstva iz Kotor Varosa, njogov otac Ranko sa cjelom obitelji se doseljava u Njemacku.

Visoki Matanović, 1,94 cm, ulazi u igru u 86. minuti umjesto Guida Burgstallera, u gostujucoj utakmii u Hannoveru. U drugoj minuti sudačke nadoknade, kod rezultata 2:2, Matanović je zabio pobjednički zgoditak  kojim je St. Pauli uzeo sva tri boda sa ovog teskog gotovanja.

Pogledajte Zgoditak sa ovog linka

Bio je to Matanovićev debi u Drugoj ligi te njegov prvi pogodak u prvoj gostujućoj pobjedi St. Paulija nakon dvije godine izvan Hamburga. Ujedno ovo je bio pogodak i najmladjek fudbalera koje je nosio dres St. Pauli.

Igor Matanović je član mlade reprezentacije Njemačke, i mi mu zelimo puno uspjeha u buducoj karijeri.